Продавець ТОВ УКРВЕТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
295 відгуків
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
Мапа
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

ЗІП апарат стаціонарний, Resona 6

Ціну уточнюйте

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн

 • Під замовлення
 • Оптом і в роздріб
 • Код: 0105-0066
clockВідправка з 12 серпня 2024
ЗІП апарат стаціонарний, Resona 6
ЗІП апарат стаціонарний, Resona 6Під замовлення
Ціну уточнюйте
+380674264545
 • +380 (93) 426-45-45
 • +380 (67) 426-45-45
 • +380 (50) 426-45-45
 • +380 (96) 426-45-45
+380674264545
 • +380 (93) 426-45-45
 • +380 (67) 426-45-45
 • +380 (50) 426-45-45
 • +380 (96) 426-45-45

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ЗІП апарат стаціонарний, Resona 6

Першокласна система для ультразвукових досліджень

Нова ера в галузі ультразвукових досліджень

З моменту заснування компанія Mindray безперервно шукає нові шляхи поліпшення точності діагностики. Завдяки найбільш революційній технології ZONE Sonography® і новій платформі ZST+ в системі Resona 6 забезпечується найвища якість зображень ультразвукового дослідження з багатозональним процесом їх отримання й канальним представленням даних.

Поряд із високою якістю зображень, що забезпечується платформою ZST+, система Resona 6 також надає всі необхідні функції для клінічних досліджень, демонструючи водночас високу продуктивність. Система також забезпечує інтелектуальне зображення плоскостної проєкції ЦНС плода та найінтенсивніше керування жестами. Завдяки перерахованим вище перевагам система Resona 6 — доступне та висококласне рішення для тих, хто потребує клінічної точності й ефективної діагностики завдань у сучасних лікарняних умовах, що характеризуються високими вимогами та перевантаженістю.

Огляд

Базова платформа та технологія

Канальне представлення даних на основі технології ZST+ — це унікальний, інноваційний метод оброблення даних, який є новим щаблем у розвитку технологій ультразвукових досліджень. Завдяки перетворенню ультразвукових параметрів, отриманих під час традиційного формування ультразвукового пучка, за допомогою канального представлення даних технологія ZST+ надає численні інноваційні рішення для отримання зображення: отримання вдосконалених акустичних зображень, динамічне фокусування пікселів, компенсація швидкості звуку, поліпшене канальне представлення даних і діагностична візуалізація на основі повнодоступної вибірки (Total Recall Imaging).


Отримання вдосконалених акустичних зображень

За допомогою передавання та отримання порівняно невеликої кількості великих зон під час кожного створення вдосконалених акустичних зображень витягується більше інформації й удесятеро швидше, ніж за традиційного посторсткового способу формування ультразвукового пучка.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6УЗИ аппарат стационарный, Resona 6


Динамічне фокусування пікселів

Технологія динамічного фокусування пікселів системи Resona 6 дає змогу досягти надзвичайної однорідності зображення всієї зони сканування на рівні пікселів. Тепер, обстежуючи пацієнта, не потрібно настроювати фокусну відстань для отримання однорідного зображення.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6УЗИ аппарат стационарный, Resona 6


Компенсація швидкості звуку

За допомогою ретроспективного аналізу повних даних каналу, що зберігаються в пам'яті, система Resona 6 може інтелектуально вибирати оптимальну швидкість звуку, щоб поліпшити точність зображення кожної тканини, забезпечуючи в такий спосіб регульовану тканинопецифічну оптимізацію.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6


Покращене канальне представлення даних

Ці канали на основі технології ZST+ забезпечують покращене канальне представлення даних, щоб істотно підвищити чіткість візуалізації. Багаторазове ретроспективне канальне представлення даних дасть змогу правильно використовувати акустичну інформацію для поліпшення якості зображень.

 •     Зона HD: чіткіше зображення в межах зони цікавості.
 •     Когерентний просторовий синтез: подальше поліпшення якості зображення під час просторового об'єднання.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6УЗИ аппарат стационарный, Resona 6


Діагностична візуалізація на основі повнодоступної вибірки

Оскільки технологія ZST+ збирає та зберігає повні необроблені акустичні дані, метод діагностичної візуалізації на основі повнодоступного вибірки дає змогу системі здійснювати ретроспективне оброблення даних каналів, а також змінювати численні параметри візуалізації збережених зображень, щоб максимально збільшити клінічну результативність.

Додаткові функції

Контрастна візуалізація UWN (нелінійна візуалізація в ультраширокому діапазоні)

UWN+ (нелінійна візуалізація в ультраширокому діапазоні) для контрастної лунографії дає змогу системі Resona 6 виявляти та використовувати як другі гармоніки, так і нелінійні первинні сигнали, створюючи зображення контрастної луни більш високого якості внаслідок більшої чутливості до другорядних сигналів, більшого часу дії активної речовини з нижчими вимогами до інтервалу вимірювання.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6УЗИ аппарат стационарный, Resona 6

 

 

RIMT (RF-Data IMT — вимірювання товщини інтими-медії за допомогою радіосигналу)

За допомогою радіосигналу (RF-Data), що містить інформацію про необроблений акустичний сигнал, технологія RIMT забезпечує автоматичне вимірювання товщини інтими-медії в режимі реального часу з винятково високою точністю, що становить 5 Вт. ретельнішим кількісним аналізом у межах шести кардіоциклів і меншою залежність від якості зображення, що неабияк підвищує точність діагностики.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6


Метод еластоографії з імітацією природного торкання

Заснована на унікальному алгоритмі, розробленому компанією Mindray, еластографія Natural Touch забезпечує вищу чутливість до характеристик пружності та кращу відтворюваність сканування. Це знижує залежність результатів від навичок сканування оператора, а також підвищує клінічний ефект і зручність використання системи, розширюючи можливості її застосування. Унікальний аналіз зони цікавості — виключно корисний інструмент для оцінки доброякісних і злоякісних змін — надає дані про коефіцієнт відносної деформації між довкіллям і ураженою зоною, що дає змогу оцінити ступінь інфільтрації ракових клітин у навколишні пухлини тканини.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6


Smart Planes

Завдяки унікальній передовій технології компанії Mindray система Resona 6 є новітньою системою для ультразвукових досліджень, що забезпечує повністю автоматичне та точне отримання особливо важливих проєкцій і найчастіше використовуваних вимірювань ЦНС плода, що зумовлює інтелектуальну діагностику, покращує продуктивність і знижує залежність від користувача.

Smart Planes — це зручний для користувача інструмент, який неабияк покращує ефективність сканування завдяки підвищеній точності й автоматизованому керуванню. Під час натискання на тривимірне зображення мозку плода негайно будуть отримані стандартні сканувані площини ЦНС (MSP — інтелектуальна медіальна сагітальна площина, TCP — трансцебральна площина, TTP — трансталамічна площина і TVP — трансвентрикулярна площина) і набір відповідних анатомічних вимірювань (BPD — обмір і обчислення біпарієнтального розміру голови, HC — окружність голови, OFD — лобово-потиловий розмір голови, TCD — міжполустурний розмір мозочка, CM — ширина великий цистерни та LVW — ширина бічних шлуночків).

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6УЗИ аппарат стационарный, Resona 6

Розширення великої цистерни з підозрою на синдром Денді — Вокера


Smart FLC

Smart FLC автоматично визначає кількість фолікулів і розраховує обсяг кожного за допомогою тривимірного зображення яєчників, що забезпечує точну оцінку розміру фолікулів, особливо під час оглядів для ЕКО.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6


Smart OB/NT

Автоматичне вимірювання найчастіше досліджуваних параметрів, включно з BPD (обміром і обчисленням біпарієнтального розміру голови), HC (обхват голови), FL (довжина стегна), AC (обхват живота), OFD (лобно-зативальний розмір голови) і навіть NT (товщина живота комірцевої зони), вже на терміні вагітності 11 тижнів є натисканням однієї кнопки для більшої ефективності та можливості частих повторень.

УЗИ аппарат стационарный, Resona 6

Ергономіка

Система Resona 6 створена спеціально для вас. Керування жестами задає нові тенденції в дизайні портативних ультразвукових систем, забезпечуючи швидкий, інтелектуальний та інтуїтивний робочий процес, що перевершує будь-які очікування. Завдяки зручності використання внаслідок впровадження передових технологій, система Resona 6 дає змогу лікарям ультразвукової діагностики справлятися із завданнями швидше й ефективніше, приділяючи максимум уваги пацієнту.

 • Монітор зі світлодіодною підсвіткою, високою роздільною здатністю і діагоналлю 21,5 дюйма.
 • Повертаючий сенсорний екран із керуванням жестами та діагоналлю 12,1 дюйма.
 • Пристрій для підігрівання гелю з 3-рівневим регулятором температури.
 • Настроювана та зручна для користувача панель керування.
 • Безштифтовий датчик зі світловим індикатором.
 • Окремі педалі для повороту та блокування переміщення.
Характеристики
Основні
ВиробникMindray
Країна виробникКитай
Інформація для замовлення
 • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner