Кошик
199 відгуків
МИ ПРАЦЮЄМО!
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Фільтри
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
Лайф
+380 (96) 426-45-45
Київстар
+380 (50) 426-45-45
МТС
+380 (44) 502-55-45
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (93) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

Наконечники для лабораторних дозаторів

Наконечники для дозаторів

Наконечники для дозаторів відносяться до найбільш затребуваних пластикових розхідників. Їх застосовують при дозуванні малих об'ємів рідин, транспортуванні і змішування рідких компонентів. Виробництво цих виробів відбувається з пластику вищої якості. Більшість підприємств випускають універсальні наконечники, адже їх можна використовувати з автоматичними піпетками від різних заводів.

Особливості процедури дозування

Що проводяться в клініко-діагностичних лабораторіях операції часто передбачають виконання таких важливих технологічних процедур, як дозування реагентів і проб. Точність цих заходів має прямий вплив на кінцевий результат дослідницької роботи. Серед методик дозування виділяють:

  • Пряму. Лабораторний дозатор наповнюється необхідним обсягом рідини, після чого її максимально переводять в пробірку.
  • Зворотний. Лаборант збирає великий об'єм рідини, після чого отримує необхідну кількість.

Використання скляних дозаторів забезпечує спеціаліста можливістю візуального стеження за тим, наскільки рідина наповнює обсяг, і збігається меніск з градуювальної шкалою. У даній ситуації багато залежить від майстерності і уважності лаборанта, а також від якості застосовуваних дозаторів.

Де купити наконечники для дозаторів в Україні

Щоб оптимізувати і спростити процес дозування всіляких рідин в лабораторних умовах, в рамках здійснення необхідних розрахунків, що застосовуються спеціалізовані наконечники для дозаторів. В інтернет-магазині Ukrvet представлений широкий асортимент даної продукції, виготовлений на основі сучасних стандартів і нормативів. Дані наконечники дозволено автоклавувати, крім продукції з фільтром.

Дозатор – це виріб поршневого типу, а застосування спеціального наконечника дозволяє збільшити експлуатаційні властивості виробу. Використання наконечника значно підвищує точність виконання процедур. Також видатковий елемент має високу ефективність при здійсненні дозування хімічних реагентів і проб, що часто відбувається при медичних, фармацевтичних та біотехнічних процедурах в лабораторіях.

Базуючись на типі піпетки, прийнято розділяти кілька конструкцій наконечники для дозаторів:

  • Традиційні вироби без фільтра. Чудово підходять для процедур з неінфекційними, нелетучими, нерадіоактивними компонентами.
  • Подовжені. Створені для вузьких типів пробірок.
  • З додатковим фільтром. Дозволяють виключити контамінацію в рамках ДНК-сиквенса, ПЛР та інших методик, в рамках яких використовуються радіоактивні, біологічно небезпечні, їдкі та леткі компоненти.

Фахівці нашої компанії дадуть вичерпні відповіді на будь-які питання стосовно продукції і допоможуть вам зробити вибір, який враховує всі вимоги. Після здійснення замовлення ми оперативно доставимо вашу покупку в будь-який регіон України.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner