Кошик
186 відгуків
НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ДЗВІНКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА МОБІЛЬНІ!
Категорії
Обладнання та інструменти для свинарства
Обладнання та інструменти для скотарства
Фільтри
Виробник
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
+380934264545
Лайф
+380964264545
Київстар
+380504264545
МТС
+380445025545
ТОВ УКРВЕТ
Україна Київ ул. Сеченова 7А, 03127
Мапа

Біохімічні аналізатори

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Сьогодні процес виконання аналізів не розтягується на кілька днів, адже будь-яка ветеринарна служба або велике тваринницьке господарство обов'язково оснащені спеціальним обладнанням. Один з найпоширеніших варіантів – автоматичний або напівавтоматичний біохімічний аналізатор. Придбати його можна за цілком доступною ціною в безлічі спеціальних ветеринарних інтернет-магазинів, включаючи нашу компанію – ТОВ Укрвет.

Як вибрати і купити автоматичні біохімічні аналізатори, а так само аналізатори інших типів

Щоб придбати якісний автоматичний або напівавтоматичний біохімічний аналізатор, почати краще, звичайно, з вибору найбільш визнаною у ветеринарній медицині та фармацевтиці торгової точки. В такому випадку Ви зможете істотно перестрахуватися від купівлі неякісної підробки. Однією з найнадійніших у цьому плані вважається наша компанія. Ми пропонуємо нашим клієнтам найефективнішу і функціональну техніку. Її якість забезпечує тривалий термін експлуатації обладнання, в тому числі такого затребуваного як автоматичний біохімічний аналізатор. Укрвет в своєму каталозі на сторінці сайту представляє Вашій увазі:

  • Біохімічні аналізатори напівавтоматичні ВА-88А Mindray
  • Інкубатори-термостати RTA-19 на 24 пробірки
  • Біохімічні аналізатори RT-1904C VET
  • Біохімічні аналізатори Samsung PT10V і т. д.

Удобнее купить такой биохимический анализатор полуавтомат в Киеве и по Украине через наш магазин еще и потому, что мы доставим его на Ваш адрес максимально быстро. Вам даже не придется оставлять пределы дома или предприятия, на которое заказывалась покупка. А если у Вас возникнут какие-либо вопросы, Вы сможете обратиться за консультацией к нашим специалистам. Они помогут Вам не только закупить, но и ввести в эксплуатацию этот и другие виды ветеринарного или лабораторного оборудования.

Продуктивність такого обладнання в середньому складає від 100 одиниць вимірювань за годину і більше. Вся інформація відображається на сенсорному дисплеї, через який виконується і управління програмою. Будь пропонований у нас біохімічний аналізатор в Києві і по всій Україні найбільш функціональний. В основному це повністю автоматизовані настільні прилади з відкритим типом реагентної системи, призначеної для роботи в умовах експрес-лабораторій і невеликих ветеринарних установ.

У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати автоматичні біохімічні аналізатори, ціна яких набагато нижче середньоринкових як і гематологічних аналізаторів, іфа аналізаторів і аналізаторів сечі. Їх якість відповідає найвищим міжнародним стандартам, а характеристики дозволяють використовувати це обладнання майже цілодобово на протязі багатьох років без його виходу з ладу, що підтверджується гарантією виробника. Тому Вам не потрібно їздити у пошуках оснащення для своєї ветаптеки, лікарні або тваринницького господарства, а досить зробити вибір у нашому каталозі, скориставшись інтернет-сайтом компанії ТОВ Укрвет.