Кошик
186 відгуків
НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ДЗВІНКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА МОБІЛЬНІ!
Категорії
Обладнання та інструменти для свинарства
Обладнання та інструменти для скотарства
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Наявність
 • 4
Країна виробник
 • 6
 • 1
Кріплення 
 • 3
 • 1
 • 1
+380934264545
Лайф
+380964264545
Київстар
+380504264545
МТС
+380445025545
ТОВ УКРВЕТ
Україна Київ ул. Сеченова 7А, 03127
Мапа
Опромінювач бактерицидний призначений для швидкого знезараження повітря і поверхонь в коридорах і передопераційних.

Опромінювачі бактерицидні

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Бактерицидні опромінювачі

Опромінювач бактерицидний – гарне рішення для організації дезінфекції повітря в різних приміщеннях, а також води в системах водопостачання. Ультрафіолетове випромінювання в даних приладах забезпечує позбавлення від численних шкідливих мікроорганізмів. Завдяки цьому така техніка знайшла затребуваність не тільки для медустанов, ветеринарних клінік і лабораторій, але і активно застосовується в побуті.

Як використовуються опромінювачі бактерицидні

Застосування подібних приладів актуально у періоди спалахів інфекційних захворювань, адже це рішення дозволяє ефективно захищати повітря і воду від збудників. Використовувати опромінювачі можливо:

 • У ветеринарних лабораторіях, медустановах, ветеринарних клініках, фармакологічних заводах;
 • На підприємствах по виготовленню харчових продуктів, в складських приміщеннях;
 • На тваринницьких і птахофермах;
 • У приміщеннях з великим скупченням людей;
 • В рамках басейнів і водонапірних станцій.

Крім цього, бактерицидні лампи добре проявляють себе в побуті, забезпечуючи ефективне видалення вірусних інфекцій, грибка і цвілі. За допомогою опромінювачів можна знезаражувати зони зберігання їжі, сантехнічні прилади та меблів. Також лампи активно застосовуються при очищенні води і профілактиці лікування великої кількості хвороб.

Різновиди приладів

В конструкції опромінювача присутній ртутна лампа, виділяє ультрафіолет. Її оболонка створена з увіолевого скла, що забезпечує проходження подібного випромінювання, так що при роботі приладу проводиться озон, усуває бактерії, але нешкідливий для людського здоров'я.

Таке випромінювання руйнує ДНК збудників хвороб, знищуючи їх зсередини. Побутові опромінювачі відрізняються низьким тиском, а випромінювання направлено на виробництво дезінфекції. При цьому різні моделі приладів мають різну інтенсивність дії.

Класифікація лікувально-профілактичних опромінювачів буває різною, але за типом дії їх ділять на:

 • Системи для очищення води. Найчастіше використовуються в побутових умовах, що встановлюються на водопровідних вузлах.
 • Опромінювачі для знезараження повітря. Можливо стаціонарне виконання (з нерухомою основою і обмеженою площею впливу) і пересувне. При цьому моделі другого типу мають підвищену вартість, але більш зручні.

Прилади можуть відрізнятися по конструкції, мають корпус відкритого і рециркуляторного типу. У першому випадку УФ-промені діють по всій кімнаті, минаючи будь-які перешкоди. Що стосується закритих апаратів, в них очищення повітря здійснюється всередині приладу, з подальшою подачею в кімнату чистого повітря.

Де купити опромінювачі бактерицидні

Компанія Ukrvet пропонує широкий вибір бактерицидних опромінювачів різної конструкції за прийнятними цінами. Висока якість виробів доповнюється першокласним сервісом, а також можливістю швидкої доставки замовлених товарів по території України.