Продавець ТОВ УКРВЕТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
291 відгук
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
Мапа
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

Переклад посібника з попередження та лікування пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV)

Переклад посібника з попередження та лікування пневмонії, спричиненої новим коронавірусом (2019-nCoV)

Бачено Китайською Державною адміністрацією з продовольства та лікарських засобів (SFDA)- http://www.sfdachina.com та отримано від наших китайських партнерів.


Характеристики збудника хвороби

Що таке коронавіруси?

Коронавірус - це різновид вірусу, широко поширений у природі. Це найбільш відомий РНК-вмісний вірус в геномі і називається короновірусом, оскільки за формою він схожий на корону при розгляді під електронним мікроскопом. Коронавірус вражає лише хребетних і пов'язаність язаний із багатьма захворюваннями людини та тварин. Він може спричинити захворювання органів дихання, травного тракту та нервової системи людини та тварин.

Які фізичні та хімічні характеристики коронавірусу?

Коронавірус чутливий до тепла і може бути ефективно знешкоджений при застосуванні температури 56 °С протягом 30 хвилин, етилового ефіру, етилового спирту 75%, хлорвмісних дезінфікуючих засобів, надоцтової кислоти та хлороформу.

Які коронавіруси можуть інфікувати людей?

(HCoV-229Е、HCoV-OC43、SARS-CoV、HCoV-NL63、HCoV-HKU1 та MERS-CoV). Наразі, крім нового коронавірусу, ми знайшли шість видів коронавірусів, таких як HCoV-229E, HCoV-OC43, SARS-CoV, HCoV-NL63, HCoV-HKU1 та MERS-CoV, які можуть інфікувати людей. Чотири з них поширені серед популяції з низькою патогенністю, як правило, викликають лише легкі респіраторні симптоми, подібні до звичайної застуди. Інші два - добре відомі коронавіруси SARS (тяжкий гострий респіраторний синдром) та MERS (Близькосхідний респіраторний синдром).

Що таке пневмонія, спричинена новим коронавірусом?

Пневмонія, спричинена новим коронавірусом, була виявлена в центральному Китаї, місто Ухань, провінція Хубей у грудні 2019 року. Доведено, що це гостре респіраторне інфекційне захворювання, спричинене коронавірусом нового типу. Новий коронавірус - це новий штамів коронавірусу, який раніше не був знайдений в організмі людини. Всесвітня організація охорони здоров'я назвала коронавірус 2019-nCov новим коронавірусом.

Які клінічні прояви у особи, інфікованої новим коронавірусом?

Трясця, слабкість і сухий кашель - основні вияви. Закладеність носа, нежить та інші симптоми верхніх дихальних шляхів зустрічаються рідко. Приблизно у половини пацієнтів розвивається задишка через один тиждень, а важкі випадки швидко переростають у ГРДС (гострий респіраторний дистрес-синдром), септичний шок, важко керований метаболічний ацидоз, кровотечу та порушення коагуляції. Слід зазначити, що температуру при перебігу хвороби у важких і критичних пацієнтів можна зменшити до низької температури або навіть до відсутності вираженої температури. Деякі пацієнти мають легкі симптоми прояву хвороби. Ці пацієнти можуть не мати лихоманки і одужують через 1 тиждень. Більшість пацієнтів мають хороший прогноз, тоді як деякі пацієнти перебувають у критичному стані або навіть помирають.

Чи існує вакцина проти нового коронавірусу?

Від нової хвороби вакцини не існує. Може знадобитися багато часу, щоб розробити нову вакцину від цього вірусу.

Як визначити, чи людина перебуває в безпосередньому контакті з пацієнтами?

Людьми в безпосередньому контакті вважаються люди, які живуть, навчаються, працюють або перебувають в безпосередньому контакті з хворим; медичний персонал, члени сім'ї чи інші люди, які мають подібний безпосередній контакт з хворим, які не вживають ефективні запобіжні заходи при діагностиці, лікуванні, догляді або відвідуванні хворого; люди, які користуються один і тим же транспортним засобом та мають безпосередній контакт з хворим; та люди, які визначені виїзними перевіряючими.

Чому слід спостерігати за людьми, які перебували в безпосередньому контакті, протягом 14 днів?

Посилаючись на інкубаційний період інших захворювань, спричинених коронавірусами, нову інформацію про випадки захворювання коронавірусом, а також поточну практику запобігання та контролю, період медичного спостереження за особами, які перебували в безпосередньому контакті, був встановлений як 14 днів, та за цими особами проводитися спостереження в домашніх умовах.

Якщо Вам заявив Відділ боротьби з хворобою, що Ви знаходитесь в безпосередньому контакті, що Вам слід робити?

Ви можете провести в домашніх умовах період медичного спостереження, як це вимагається. Не панікуйте. Не виходьте без потреби та слідкуйте за своїм фізичним станом. Приймайте регулярні контрольні візити лікарів. У разі виникнення атипових клінічних проявів, таких як трясця та кашель, вчасно повідомте про це місцеві установи профілактики та контролю захворювання та під їх керівництвом зверніться до призначених медичних установ для виявлення проблем, діагностики та лікування тощо.

Чи можна лікувати нову коронавірусну інфекцію?

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) оприлюднила протокол діагностики та лікування важкої гострої інфекції дихальних шляхів, викликаної підозрою на нову коронавірусну інфекцію. Наразі не існує спеціального лікування захворювання, спричиненого 2019-nCoV. Альо використання діагностики та лікування, започаткованого Національною комісією охорони здоров'я, використання деяких противірусних препаратів для лікування пацієнтів може мати певний ефект. Крім того, у поєднані з досвідом та уроками лікування тяжкого гострого респіраторного синдрому (SARS), ми знаємо, що ми могли б задіяти унікальні переваги медичної системи Китаю, використовуючи поєднання традиційної китайської та західної медицини, яке може мати важливе значення. Крім того, додатковий догляд для інфікованих людей може бути дуже ефективним.

Які основні стратегії подолання важких випадків нової коронавірусної інфекції?

Налагодити попереднє сортування хворих, щоб можна було ідентифікувати та класифікувати пацієнтів з важкою гострою респіраторною інфекцією; негайно впровадити правильні заходи профілактики та контролю інфекції; рання допомога, лікування та моніторинг; зібрати клінічні зразки для лабораторної діагностики; боротися з гіпоксичною дихальною недостатністю та гострим респіраторним дистрес-синдромом; лікування септичного шоку; профілактика ускладнень; противірусне лікування; спеціальні запобіжні заходь для вагітних пацієнтів.

Епідемічна ситуація

Що є основним принципом для запобігання та контролю спалаху?

Основним принципом є запобігання "супер розповсюджувачам". Дуже важливим є скорочення відтоку людей у місті Ухань, і в місті Ухань вживаються суворі заходи перевірки та виявлення захворювань, особливо визначення температури тіла. Тім особам, які мають високу температуру тіла, не рекомендується залишати місто Ухань. 23 січня 2020 року місто обмежило приплив та відтік людей, що було ключовим заходом для запобігання та контролю спалаху.

Який найефективніший спосіб запобігання та контролю спалаху в даний момент?

Раннє виявлення, раннє повідомлення, рання діагностика, рання ізоляція та раннє лікування - це найефективніші заходь. Для підтверджених випадків надзвичайно важливо надати ефективне лікування в ізоляції для зниження передачі.

Чи можуть передаватися нові коронавіруси від людини до людини?

Випадки передачі від людини до людини були виявлені в місті Ухань та провінції Гуандун; станом на 21 січня 2020 року в місті Ухань було отруєно 15 медичних працівників, які підтвердили, що вірус може передаватися від людини до людини.

Якими способами заражатимуться люди?

27 січня 2020 року дослідження "Діагностика та лікування пневмонії, спричиненої новим коронавірусом" (4-е випробувальне видання), надруковане Генеральним офісом Національної комісії з охорони здоров'я та Генеральним офісом Національної адміністрації традиційної китайської медицини, вказує, що основний шлях передачі - передача крапельним шляхом та передача через контакт.

Чи буде мутувати новий коронавірус?

2019-nCoV - це новий штамів коронавірусу, який ще не був знайдений в організмі людини, тому мутацію вірусу ще потрібно ретельно відслідковувати.

Чи буде нова коронавірусна інфекція такою ж інтенсивною, як тяжкий гострий респіраторний синдром (SARS)?

Дослідження показують, що 2019-nCoV є гомологічним з тяжким гострим респіраторним синдромом (SARS), схожість приблизно 70% та з Близькосхідним респіраторним синдромом (MERS) - приблизно 40%. У порівнянні з тяжким гострим респіраторним синдромом (SARS), 2019-nCoV має слабку інфекційність, альо хорошу спорідненість з респіраторними епітеліальними клітинами людини, що свідчить про певну інфекційність для людини.

Знання щодо запобігання та контролю

Які основні заходи моніторингу пневмонії, спричиненої новим коронавірусом?

Під час моніторингу пневмонії, щоденної діагностики та лікування інфекції 2019-nCoV медичні заклади всіх рівнів та різних типів повинні підвищити рівень обізнаності щодо діагностики та звітування про випадки пневмонії, спричинені інфекцією 2019-nCoV. Для пацієнтів з лихоманкою, кашлем та іншими симптомами невідомих причин, слід приділити увагу з'єднання ясуванню щодо потенційного контакту з джерелом зараження протягом 14 днів до початку захворювання, інформація про контакт з дикими тваринами, інформація про безпосередній контакт з подібними пацієнтами.

Як попередити розповсюдження нової коронавірусної інфекції?

Докладіть зусиль для запобігання респіраторних інфекційних захворювань взимку та навесні

В даний момент в сезон підвищеної захворюваності на зимові та весняні інфекційні захворювання, населення повинно підвищити рівень поінформованості про здоров'я, робити більше фізичних вправ, мати збалансований графік роботи та відпочинку, щоб покращити свій імунітет.

Проводить належно провітрювання в приміщенні, унікати погано провітрюваних та переповнених місць; при виході на вулицю слід носити медичні маски.

Мити руки та ніс при поверненні додому. Якщо з'єднання являється трясця та інші респіраторні симптоми, особливо стійка трясця, якомога швидше звернути до лікарні.

Правильно носити медичні маски

Носіння медичних масок - це ефективний спосіб перешкоджання респіраторно-крапельній передачі вірусу. Медичні маски можуть належний чином попередити захворювання органів дихання. Одягаючи одноразові медичні маски, повністю розгорніть складену поверхню і повністю закрийте рот, ніс та нижню щелепу, потім стисніть затискач для носа, щоб маска та обличчя повністю контактували між собою.

Мийте руки перед тим, як вдягати медичні маски або не торкайтесь внутрішньої сторони маски під час вдягання маски, щоб зменшити ризик забруднення маски. Розрізняйте внутрішню та зовнішню частини, верхню та нижню частину маски, тобто світла поверхня — це внутрішня частина маски, яка закриває рот та ніс, а темна поверхня — це зовнішня частина маски; металева смужка (затискач для носа) - це верхня сторона маски.

Регулярно замінюйте маски; уникайте носити маски навпаки, і навіть на обидві сторони.

Мийте руки правильно

Не забувайте мити руки перед їжею, після туалету, повертаючись додому, після контакту зі сміттям і торкаючись тварин. Під час миття рук використовуйте проточну воду та мило (рідке мило), обробляйте руки не менше 15 секунд.

Є ятайте наступні кроки обробки рук:

  • Потирайте долонею долоню.
  • Схрестіть обидві руки та потріть долонею по верхній частині іншої руки.
  • Схрестіть пальці та потріть однією долонею іншу.
  • Пальці сплетені та розтираєте обертовими рухами.
  • Розтирайте обертовими рухами рук, великий палець в долоні іншої руки.
  • Розтирайте руки, пальці зосереджені в долоні іншої руки.
  • Вимийте зап'ястя.

Коли виникають трясця, кашель та інші симптоми, чи потрібно їхати до лікарні?

Такі симптоми, як біль у горлі, кашель, закладеність носа, нежить, чхання, можуть виникнути при застуді, грипі, гострій інфекції верхніх дихальних шляхів, фарингіті, бронхіті та тонзиліті. Коли з'єднання є такі симптоми, це, головним чином, звичайне захворювання дихальних шляхів. Проте у пацієнтів, інфікованих 2019-nCoV, в основному спостерігається трясця, втома та сухий кашель із менших проявом симптомів захворювань верхніх дихальних шляхів, таких як закладеність носа, нежить.

Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner