Кошик
199 відгуків
МИ ПРАЦЮЄМО!
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Фільтри
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
Лайф
+380 (96) 426-45-45
Київстар
+380 (50) 426-45-45
МТС
+380 (44) 502-55-45
Мапа
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (93) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

Методи досліджень для забезпечення біобезпеки

Організація діагностичних заходів

ТОВ УКРВЕТ пропонує організацію діагностичних заходів для моніторингових і скринінгових досліджень тварин на виявлення інфекційних хвороб.

У нашій роботі використовуються методи діагностики згідно з рекомендаціями Міжнародного епізоотичного бюро (МЕБ).

Ми забезпечуємо діагностичний процес всім необхідним ― лабораторним пластиком, (контейнери, вакуум пробірки для відбору патологічного матеріалу, микропробирки, наконечники) діагностичними тест системами ІФА, ПЛР світових виробників з відповідними сертифікатами якості, за мінімальними цінами.

Для моніторингу або скринінгу поголів'я інфекційними захворюваннями, на які бажає провести дослідження замовник, ми пропонуємо діагностичні тест-системи наступних виробників: VMRD (США), ID VET (Франція), TestLine (Чехія), UKAL (Франція), Abbott ( США), Prionics (Швеція), Profilac (Польща), Амплисенс " (Росія) та інші.

Організацію відбору, доставки проб крові, молока, молозива, патологічного матеріалу в лабораторію, їх дослідження проводять у відповідності з діючими нормативно-правових документів.

В діагностиці організму тварин важливо своєчасно виявити різні ризики виникнення і розвитку інфекцій. Для цього застосовується цілий комплекс заходів, спрямованих на попередження поширення інфекцій і мінімізацію шкідливого дії захворювань. У ветеринарії розроблені спеціальні методи досліджень для забезпечення біобезпеки. В Україні вони найбільш поширені в двох видах – імунологічні та молекулярно-генетичні. Все необхідне для їх застосування подано в каталозі нашого інтернет-магазину.

Основні методи досліджень для забезпечення біобезпеки тваринництва в Україні

Біобезпека дозволяє не тільки виявляти фактори, що впливають на перебіг захворювань, але і збої в режимі її забезпечення. У процесі таких досліджень застосовуються наукові і практичні дослідження, які видає сучасна вірусологія, бактеріологія, діагностика полімеразних ланцюгових реакцій та інші аналогічні технології. Такі методи досліджень для забезпечення біобезпеки у Києві та інших містах країни застосовуються для встановлення сутності та витоків актуальних для тваринництва і ветеринарії проблем. Вони важливі і для точної розробки порядку вакцинації. Основа біобезпеки полягає в перепоні просування інфекції. Для цього важливий моніторинг дієвості створюваних перешкод. Це дозволить оцінити, наскільки ефективні і рентабельні методи досліджень для забезпечення біобезпеки. У Білій Церкві та інших населених пунктах це дозволяє попередити ускладнення ситуації з захворюваністю і загибеллю тварин.

Імуноферментний метод

Застосування імуноферментного аналізу, відомого як ІФА, здійснюється сучасними лабораторіями і в медицині, і у ветеринарії. Таке дослідження спрямоване на виявлення в крові, молоці та інших біоматеріалах тваринного специфічних антитіл. Також з їх допомогою шукають антигени, що виробляються на певні захворювання. При цьому може обчислюватися і стадія захворювання. Результати, які видає подібна діагностика, можуть виражатися в якісних і кількісних параметрах. У нас можна придбати все, що вимагає імуноферментний аналіз. У каталозі нашого магазину можна вибрати пристрої та витратні матеріали для застосування в таких ситуаціях:

  • Ідентифікація антитіл до конкретної хвороби.
  • Визначення антигенів різних захворювань.
  • Вивчення гормонального фону в тілі тварини.

Такий метод володіє істотними перевагами, включаючи високу специфічність, особливу чутливість, виявлення захворювань, контроль динаміки їх розповсюдження шляхом порівняння кількості антитіл у різні періоди, бюджетність і інші достоїнства ІФА-діагностики.

Молекулярно-генетичний

Даний метод ґрунтується на застосуванні молекулярно-генетичних досліджень. Це один з найбільш точних, хоча і досить складних інноваційних способів обстеження вихованців. При цьому використовуються найефективніші молекулярно-генетичні методи. Замовити в Ukrvet сьогодні можна такі їх види:

  • Полімеразна реакція, ланцюгова.
  • Секвенування, вивчення ДНК.
  • Філогенетичний тип аналізу.

Це далеко не весь потенціал сучасної біобезпеки. Обидва наведені методи дозволяють своєчасно і оперативно виявити інфекцію і протиставити їй ефективні заслінки. Досвідчені тваринники віддають перевагу саме наш інтернет-магазин для покупки пристроїв, інструментів, витратних матеріалів для господарювання та ветеринарії. Адже це – гарантія здорового приросту і розвитку тварин, а також зростання продуктивності підприємства.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner