Кошик
186 відгуків
НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ ДЗВІНКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА МОБІЛЬНІ!
Категорії
Обладнання та інструменти для свинарства
Обладнання та інструменти для скотарства
+380934264545
Лайф
+380964264545
Київстар
+380504264545
МТС
+380445025545
ТОВ УКРВЕТ
Україна Київ ул. Сеченова 7А, 03127
Мапа

Тонометри

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Артеріальний тиск – це один з найважливіших показників функціонування організму. І актуальний не тільки для людей, але і для тварин. Особливо важливо контролювати у вихованців під час хвороб. 

Для цього використовується ветеринарний тонометр. Купити в Києві, Білій Церкві, Харкові та Львові його можна без проблем, якщо скористатися послугами нашого інтернет-магазину Ukrvet. Ми пропонуємо високоякісне спеціалізоване обладнання фірмового виробництва за доступними розцінками.

Чому важливо купити ветеринарний тонометр?

До підвищення тиску у тварин призводить стрес, переляк, хвилювання. Частою причиною такого порушення є соматичні захворювання, такі як серцево-судинні і ендокринні патології. До цієї проблеми призводять збої в роботі нирок і надмірна вага. Для вимірювання тиску у тварин необхідний саме ветеринарний тонометр. Купити в Білій Церкві або в інших населених пунктах його можна через наш сайт. Причому це не може бути звичайний медичний прилад, який непридатний для діагностики тварин – ні по своїй конструкції, ні за закладених у нього параметрів. Адже ветеринарний апарат для вимірювання тиску в каталозі будь-якого провідного виробника, наприклад, такого як PetMap, оснащений у відповідності зі специфікою таких пацієнтів. Зокрема, манжета в приладі розроблена під їх габарити, анатомічні і фізіологічні особливості. Її потрібно надягати на ногу тваринного, а на екрані приладу зчитувати показник вимірювання.

Є відмінності в тиску у різних тварин?

Ветеринарія використовується не тільки в тваринництві. Обстеження і терапія необхідні мешканцям зоопарків, заповідників та заказників. Особливо уважно ставляться до здоров'я своїх вихованців власники домашніх тварин. У кожному з перерахованих випадків знадобиться ветеринарний тонометр. Замовити в Харкові або іншому місті країни його можна через наш інтернет-магазин. Наші консультанти допоможуть вибрати будь-який діагностичне обладнання, включаючи електрокардіографи і тонометри, під різних пацієнтів. Це пристрої для обстеження великих і дрібних тварин. У кожного з них стандартні показники нормального тиску значно відрізняються. В основному воно визначається типовими для конкретного виду тварин показаннями. Також тиск залежить від породи і ряду інших критеріїв. Наприклад, у стані спокою тиск дорівнює у собак 160 на 80, а у котів – 180 70 мм рт. ст.

У чому переваги тонометрів з нашого сайту?

Щоб отримувати точні дані при вимірюванні тиску, важливо користуватися якісним апаратом. Такі тонометри для ветеринарії замовити з доставкою в Львів, Харків чи будь-яке інше місце найвигідніше через наш каталог. Адже наші прилади пройшли всі необхідні дослідження, що підтверджується належними сертифікатами. Вони розроблені і виготовлені провідними світовими компаніями, наприклад, PetMap. Такі апарати чітко вивірені і налаштовані на коректне обстеження такого показника, як артеріальний тиск у тварин. Це важливо, адже від якості діагностичного обладнання залежить правильність постановки діагнозу і подальшої терапії.

Якими параметрами повинен володіти тонометр?

Щоб отримати точний показник тиску, важливо, щоб ця процедура була безболісною. Тоді тварина не буде налякане, а значить і його життєві показники не будуть спотворені. Важливо, щоб прилади не потребували довгостроковій установці і підготовки до зняття даних. Тоді, знову ж таки, пацієнт не буде приведений у стан стресу. Цей апарат повинен бути мобільним і, бажано, багатофункціональним. Важливо, наприклад, щоб з його допомогою можна було виміряти не тільки тиск, але також пульс. Всім цим критеріям відповідають пристрої, представлені в нашому інтернет-магазині.