Продавець ТОВ УКРВЕТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
295 відгуків
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
Мапа
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

Дезковрик. Чи потрібний за ним догляд?

Дезковрик. Чи потрібний за ним догляд?

Килимок для дезінфекції

Дезінфікувальний килимок — профілактичне гігієнічне рішення для зон з інтенсивним рухом людей і транспорту в будь-яких галузях. Його використання допомагає запобігти проникненню мікроорганізмів і наслідки таких вторгнень.

Який тип дезінфікуючого килимка вам потрібен?

Килимки для дезінфекції взуття ефективно знижують поширення мікробів у стерильне середовище. Тип необхідного дезінфікувального мата залежить від вашого закладу. Дез. килимки належать до однієї з таких категорій:

  • Липкиі килимки

Захищають від забруднень, пилу та частинок. Вони мають знімну липку антимікробну поверхню, яка захоплює й утримує бруд із підошви взуття. Зніміть використані листи, щоб отримати свіжу та чисту поверхню. Ці килимки ідеально підходять для лабораторій та інших медичних установ.

  • Антимікробні килимки

Призначені для встановлення в високочутливих і стерильних робочих середовищах у медичній галузі або сфері охорони здоров'я. Ці килимки використовуються для вловлювання забруднень, які можуть потрапити на підошви взуття або колеса. Антимікробні килимки також містять протимікробні речовини, що пригнічують ріст і розмноження бактерій та інших мікробів.

  • Килимки для дезінфекції взуття

Килимок доступний у дво- або тризонному виготовленні. У двозонних системах є зона дезінфекції та сушіння, а в тризонних — зона очищення, дезінфекції та сушіння. Вони мають вінілову основу для запобігання ковзанню зі змінними килимовими вставками з клеєм. Системи дезінфекції взуття ідеально підходять для тимчасового встановлення в будь-якій установі.

Важливо правильно використовувати килимки. Крім того, одного тільки встановлення килимків, що дезінфікують, недостатньо, для оптимальної продуктивності за ними необхідне добре обслуговування.

Як використовувати дезінфікувальний килимок?

Розмістіть дезінфікувальний килимок на шляху пішохода, щоб він не мав можливості його обійти або було неможливо його об'їхати. Отже, ви завжди гарантуєте, що люди дезінфікують своє взуття, а транспорт колеса, і в такий спосіб запобігаєте проникненню мікроорганізмів у приміщення. Тому розмір дезінфікувального килимка дуже важливий. За наявності декількох пішохідних маршрутів важливо, щоб кожен був обладнаний дезінфікувальним килимком. Купуючи дезінфікувальний килимок, важливо враховувати й інші чинники.

Догляд за дезінфікувальними килимками

Після використання килимків упродовж певного періоду часу важливо регулярно та ретельно доглядати за килимками. У результаті ви гарантуєте оптимальну роботу килимка та запобігаєте проникненню мікроорганізмів.

Порада 1: Очищення дезінфікувального килимка. Гарні результати з погляду гігієни вимагають регулярного чищення килимків, що дезінфікують. Чистий дезінфікувальний килимок оптимізує контакт між підошвою взуття та рідким дезінфікувальним засобом, чого не відбувається, коли килимок брудний. Крім того, дезінфікувальний засіб руйнується під час контакту з органічним матеріалом.

То як тримати килимок у чистоті?

Насамперед, перш ніж ступати на килимок, переконайтеся, що ваше взуття максимально чисте. У деяких випадках для першого чищення взуття може знадобитися щітка. Крім того, дезінфікувальний килимок необхідно регулярно чистити. Як часто це робиться, істотно залежить від ступеня забруднення. Ми рекомендуємо чистити килимки не рідше ніж один раз на тиждень, а за потреби і частіше. Килимок можна промити водою, а потім обробити скребком.

Порада 2: Щомісяця перевіряйте свої дезінфікувальні килимки на предмет зношування. Очевидно, ви хочете, щоб ваші дезінфікувальні килимки працювали оптимально якомога довше. За правильного використання та регулярного догляду килимок слугуватиме довгі роки. Однак килимки, які використовуються в місцях інтенсивного внутрішнього транспорту, страждають набагато більше, тому на них треба уникати рулювальних і ламальних дій. Ви можете зробити це, розмістивши їх у місцях, де вони проїжджають прямою лінією. Це знижує зношування. Чи знаєте ви, що сухий килимок зношується набагато швидше, ніж мокрий? Тому поповнюйте дезінфектант вчасно.

Який дезінфектант використати?

Як би там не було дезінфектант повинен підбиратися з урахуванням завдань, які ставляться перед організацією, та умов, у яких він буде використовуватися. При цьому універсальними вимогами до препарату для заправки вважаються високий відсоток бактерицидного складу, адгезивність до матеріалів килимка та підошви, хороші миючі властивості, стабільність речовини, відсутність різкого запаху.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner