Продавець ТОВ УКРВЕТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
295 відгуків
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
Мапа
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

Чому так важливо якомога точніше знати рівень вологості зібраного зерна?

Чому так важливо якомога точніше знати рівень вологості зібраного зерна?

Спрощення технології зберігання зерна, підвищення його комерційної цінності та уникнення процесів його псування, враження грибками та іншими патогенними чинниками - це все про те, чому так важливо якомога точніше знати рівень вологості зібраного зерна перед його зберіганням або продажем.

Так як же не допустити процесів псування та погіршення якості продукції зернових?

Фактично, якщо ви знаєте точну кількість вологи, що присутня в вирощуваних культурах (зернових, зерно-бобових, олійних та інших культурах, можна розрахувати вагу сухої партії продукції і, як наслідок, його комерційну цінність . Тому вологість відіграє вирішальну роль у визначенні відносної ринкової вартості готового продукту. Враховуючи, ці фактори ви фактично визначаєте загальний прибуток ферми, що виробляє зернові. Є різні способи вимірювання вмісту вологи в зерні , а саме: шляхом вимірювання температури зерна, за допомогою переносного або стаціонарного вологоміра та шляхом встановлення спеціального датчика. Вам цікаво дізнатися, яка з цих варіацій досліджень є найбільш оптимальною саме для вас? Одним з способів яким можна провести вимірювання вологості досліджуваного зерна є вимірювання температури всередині сушарки . Таким чином, вимірюючи температуру зерна, можна визначити рівень вологості, дотримуючись попередньо визначених кривих рівноваги . Візьмемо як приклад кукурудзу . Коли кукурудза завантажується в сільськогосподарську сушарку , вона рівномірно отримує гаряче повітря, що підвищує температуру зерна до бажаного рівня . Гаряче повітря, що циркулює в системі, нагріває зерно, яке містить % води , що поступово зменшується , доки не буде досягнуто точки рівноваги, коли зерно вважається готовим до зберігання . Якщо зовнішня температура становить 20°C , а кукурудза всередині сушильної установки досягає 55-58°C , то можна переходити до фази розвантаження, оскільки це означає, що вміст вологи знизився до 13-14%. Це значення також змінюється залежно від типу зерна та середовища. Але непряме вимірювання відсотка води, що міститься в зерні, не є єдиним способом вимірювання вмісту вологи. Якщо ви шукаєте більш дешевий , більш практичний і швидкий метод, ми рекомендуємо вам вибрати портативний вологомір зерна SKZ-111B2.

Незважаючи на те, що цей портативний вимірювальний прилад не такий точний, як набагато дорожчі стаціонарні лабораторні вимірювачі, він може стати хорошим партнером та союзником під час процесу сушіння. Портативний вологомір вимірює вологість цільного зерна та насіння в певному діапазоні для відповідних культур . Вологомір швидко і легко визначає вміст вологи, охоплюючи всі популярні види зернових. Оснащений LCD-дисплеєм , має ергономічний дизайн та незначні габарити для швидкого та якісного проведення вимірювання навіть в польових умовах. Пристрій оснащено інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, вбудованою пам'яттю, що зберігає до 99 результатів вимірювання, є можливість внесення коригування вимірювань для всіх показань зерна, щоб відповідати устаткуванню зернодилерів.

Якщо у вас є бажання та можливості отримати більш сучасне, точне обладнання для вимірювання вологості зерна в реальному часі у нас також є рішення – вологомір зерна Unimeter Digital , з помелом. Завдяки технології розмелювання вологомір Unimeter Digital забезпечує високу точність вимірювань. Точність досліджень досягається за рахунок одночасного ущільнення та подрібнення вимірюваного матеріалу, з урахуванням автоматичної термокомпенсації. Має калібрування на всі найпопулярніші культури (пшениця, пшениця дурум, ячмінь, овес, жито, гречка, тритикал, кукурудза ,ріпак, соняшник, суріпиця, квасоля, боби кінські, горох, насіння льону, гірчиці, соєвих бобів, рису, проса, кмину, конюшини, пшеничне борошно та ін). Володіє високою швидкістю вимірювання. Памятайте, що правильно вимірявши вологість зерна ви будете впевнені, що його якість з часом залишиться незмінною . Ми пропонуємо прості, ефективні та надійні рішення для виміру вологості ваших зернових культур.

Бажаєте отримати більше інформації про функціональність наших приладів? Зв'яжіться з командою ТОВ УКРВЕТ : ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner