Продавець ТОВ УКРВЕТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
295 відгуків
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
Мапа
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

Як важливо мати під рукою тест-системи VECHEK

Як важливо мати під рукою тест-системи VECHEK

Експрес-тест для собак для виявлення коронавірусу. Швидка діагностика захворювання!

У вас є домашній 4-ох лапий улюбленець, він завжди радий вас бачити, чекає вас коли ви прийдете додому, активно приносить м’ячик коли ви ходите з ним на прогулянку. Але буває й так, що одного дня ви спостерігаєте і бачите, що щось не так – ваш песик млявий, перестає їсти корм, менше споживає води, блює і є діарея. Тоді ви ведете вашого улюбленця до ветеринарного лікаря, який проводить огляд та відмічає такі ознаки як хворобливий живіт, зневоднення, лихоманку, іноді навіть можуть спостерігатися судоми. Лікар збирає анамнез і вже готовий озвучити діагноз. Попередньо це корона вірус собак. Але, для того щоб його підтвердити чи спростувати та правильно підібрати ефективне лікування ветеринар використовує

Експрес-тест для собак на на виявлення коронавірусу.

Проводити тест надзвичайно просто. Для цього потрібно мати тест-касету, буфер та дослідний зразок біологічного матеріалу: фекалії або блювотні маси. Всі складові мають бути кімнатної температури. Тампоном відбирається зразок, поміщаємо його в буфер. Трусимо пробірку з буфером, для того щоб екстрагувати потрібну кількість зразка. Три краплі підготовленого дослідного матеріалу, наносимо на касету в лунку S. Фіксуємо час і через 5-10 хв зчитуємо результат. У разі наявності в зразку антигенів CCV вони вступають у реакцію з нанесеними на тест-смужку антитілами, специфічними до CCV. Потім утворений комплекс під впливом капілярних сил рухається вздовж хроматографічної мембрани й реагує на ній з антитілами до CCV в аналітичній зоні тест-смужки.

  • Позитивний результат. Поява забарвленої лінії в зонах «C» і«Т» незалежно від інтенсивності кольору ліній у зоні «Т».
  • Негативний результат. Видиме забарвлення лінії в зоні «C».
  • Недійсний результат. Відсутність забарвленої лінії в зоні «С» незалежно від наявності лінії в зоні «T».

На сьогодні виробники тест систем пропонують широкий асортимент аналізів на поширені захворювання собак не тільки на коронавірус, а і на бруцельоз, лептоспіроз, чуму та інші. Однією з найкращих марок тест-систем є VECHEK тут ви знайдете: Експрес-тест для собак на виявлення коронавірусу, Експрес-тест для виявлення бруцельозу собак, Експрес-тест для виявлення собачого аденовірусу тип – II, експрес тест на токсоплазмоз, Експрес-тест для виявлення собачого аденовірусу тип – II, Експрес-тест на хворобу лайма, Експрес-тест на лямбліоз, Експрес-тест для виявлення антигену парвовірусного ентериту собак, Експрес-тест для виявлення грипу собак. Також є комбіновані тести: Комбінований експрес-тест коронавірус + парвовірус собак, Комбінований експрес-тест вірус чуми собак + парвовірус, Комбінований експрес-тест парвовірус + коронавірус + лямбліоз та інші.

Використовувати тести досить просто та швидко, результат ви отримаєте протягом кількох хвилин з точністю до 97%. Вони мають тривалий термін зберігання, а отже у вас буде час їх використати. Особливих умов зберігання не потребують.

Коронавірус у собак. Що це?

Дане захворювання відноситься до інфекційних вірусних захворювань, вражає собак.Коронавірус собак не передається людині, однак його штами дуже заразні між собаками. Загалом коронавірус собак часто викликає легкі або важко помітні симптоми, але за певних, сприятливих умов це хвороба може стати фатальною. Виділяють два основних типи собачого коронавірусу: кишковий і респіраторний.

Кишковий (CECoV) поширюється через фекалії та пошкоджує клітини шлунково-кишкового тракту. У собак зазвичай спостерігаються клінічні ознаки, пов’язані з розладами шлунково-кишкового тракту, такі як блювота, діарея, млявість, зниження апетиту, зневоднення, лихоманка, болі в животі. Зараження проходить через ковтання інфікованих фекалій тварин. Інкубаційний період становить 1-3 доби. Собаки, з симптомами чи без них, можуть потім виділяти вірус із каловими масами протягом 2 тижнів.

Респіраторний (CRCoV) поширюється повітрям і потрапляє в легені. Це частина більшого комплексу респіраторних захворювань у собак і вражає дихальні шляхи, викликаючи кашель, чхання, утруднене дихання, виділення з носа та очей, лихоманка, млявість, зниження або відсутність апетиту. Цей комплекс називається інфекційною респіраторною хворобою собак або CIRD. Здорові собаки також можуть бути носіями цього вірусу без явних симптомів. Зараження проходить через повітря з вдиханням вірусу також може передаватися через забруднені предмети, які можуть містити на собі виділення.

Ваш ветеринар обов’язково зробить все, що від нього залежить і надасть кваліфіковану допомогуи на основі історії хвороби , симптомів та діагностичних аналізів. Оскільки не існує спеціального лікування собачого коронавірусу, лікар призначить лікування симптомів вашої собаки, щоб зменшити їх вираженість та полегшити загальний стан тварини. Більшість собак повністю відновлюються протягом двох тижнів від кишкового та респіраторного навантажень. Загалом за раннього ветеринарного втручання та допоміжного догляду більшість собак швидко одужують.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner