Продавець ТОВ УКРВЕТ розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
296 відгуків
Ветеринарне обладнання та інструменти | Обладнання для тваринництва і птахівництва
Контакти
ТОВ УКРВЕТ
ул. Сеченова 7А, 03127, Київ, Україна
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45
+380 (96) 426-45-45
Мапа
+380 (93) 426-45-45
+380 (67) 426-45-45
+380 (50) 426-45-45

Наскільки чисто у вас в корівнику?

Наскільки чисто у вас в корівнику?

Прибираємо, миємо та дезінфікуємо!

Досить просте на перший погляд питання: як без надлишкового докладання зусиль та затрат часу можливо досягти високих санітарно-гігієнічних результатів на молочно товарній фермі?

Так! Прибирання, миття та дезінфекція доїльних залів проводиться регулярно, бо молоко - це продукт де бак обсіменіння грає одну з домінуючих ролей при визначенні його сортності. А це гроші. Що стосується приміщень де утримуються тварини, часто «махають рукою» і надіються на краще. Але корова це тварина яка споживає велику кількість кормів, відповідно і продукти її життєдіяльності виділяються в значних об’ємах. Калові маси та сеча, разом з підстилкою створюють чудовий субстрат для швидкого розвитку умовно патогенної та патогенної мікрофлори. А якщо сюди підключити несвоєчасне видалення з приміщень гною, то взагалі створюється рай для бактерій та грибків. А це на хвилиночку пряма дорога до захворювань у корів, зниження продуктивності, падежу і відповідно зниження рентабельності.

Коли і як прибирати гній в корівнику?

Загалом прибирання залежить від наявної технології утримання тварин. Якщо це глибока підстилка, гігієнічні заходи проводяться після кожної повної заміни підстилки. Прив’язне утримання вимагає більших затрат на санітарні заходи оскільки тварини стоять постійно в стійлі. Тому рекомендовано проводити прибирання по мірі забруднення, але не менше 3-4разів/добу, використовуючи для цього скребки для гною. Фекалії згортають в лоток для гноєтранспортера який очищається 2-3 рази на добу. При безприв’язному утриманні корів проводять прибирання лежаків під час кожного доїння. Згортаючи калові маси на гноєвий прохід, де кожні 2-3 години їх прибирає скрепер. Якщо ви хочете більш сучасне рішення для видалення фекалій ви можете звернути увагу на роботи для прибирання гною типу Lely або JOZ які сьогодні являються інноваційними системами.

Миття забруднених поверхонь. Як зробити це ефективніше?

Наявність на фермі мийки високого тиску – полегшить вам працю і зробить її в кілька разів швидшою. Мийка високого тиску з подачею води є самою ефективною. Якщо використовувати її в асоціації з сучасним мийним засобом, що володіє високою здатністю розчиняти бруд, ви значно скоротите час очищення і покращите кінцевий результат.

Миючий засіб. На що звернути увагу?

Препарати виготовлені на основі лугів є найкращими чистячими засобами для прибирання корівників, оскільки вони досить ефективно розчиняють фекальні маси, жироподібні речовини та білки.

Дезінфекція. Не забуваємо- регулярно проводимо.

Дезінфекція приміщень де утримується поголів’я необхідна для підтримки благополуччя і здоров'я високопродуктивних тварин на фермі, таких як молочні корови. Заходи дезінфекції прямо пропорційно впливають на біобезпеку господарства в цілому. Дезінфікуючі засоби не очищають від бруду, тому всі органічні частинки повинні бути видалені перед дезінфекцією. Це означає, що всі поверхні необхідно ретельно вимити і дати їм висохнути перед застосуванням дезінфікуючого препарату. Сьогодні ринок деззасобів досить широкий щоб споживач міг обрати найбільш оптимальний для його господарства. Засоби для дезінфекції можуть використовуватися як з профілактичною метою, так і для боротьби з виникнувшими захворюваннями. Також вони використовуються для різних цілей: одні більше підходять для місць утримання тварин, а інші для обладнання. Що стосується впливу дезінфекторів на організм , виробники пропонують засоби які дають можливість використання їх в присутності тварин, одним із таких є препарат для сухої дезінфекції приміщень Dezosan Wigor, який вноситься шляхом ручного розтрушування в місцях утримання тварин. Але оскільки це мало контрольований та трудомісткий процес, виробники ветеринарного обладнання створили розтрушувач Vink Spreader, який дозволяє швидко та дозовано вносити препарат для дезінфекції в місцях потреби. Використовуючи диспергатор ви не тільки економите свій час та препарат, а і економите кошти, які можна витратити на інше не менш потрібне обладнання для утримання ВРХ. Правильно організований процес санітарно гігієнічних заходів, має ключове значення для благополуччя корів, а для вас отримання прибутку. В кінці-кінців, здорова корова дає більше і кращої якості молока.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner