Корзина
191 отзыв
21.06.2021 Выходной!
Категории
Оборудование и инструменты для свиноводства
Оборудование и инструменты для скотоводства
+380934264545
Лайф
+380964264545
Київстар
+380504264545
МТС
+380445025545
ТОВ УКРВЕТ
Украина Киев ул. Сеченова 7А, 03127
Карта
  • ТОВ УКРВЕТ
  • Новости
  • Компанія «УКРВЕТ» прийняла активну участь у Х ювілейному міжнародному Молочному конгресі!

Компанія «УКРВЕТ» прийняла активну участь у Х ювілейному міжнародному Молочному конгресі!

Проведення Молочного конгресу – це неймовірна можливість отримання досвіду, спілкування з друзями й колегами, професійними фахівцями, прослуховування цікавих доповідей і перегляд презентацій та виставкових стендів.

13.03.17

Компанія «УКРВЕТ» прийняла активну участь у  Х  ювілейному міжнародному Молочному конгресі, який був організований асоціацією виробників молока (АВМ) в Україні.

Дану подію року відвідало понад 1500 учасників – переважно  зооветеринарних спеціалістів тваринницької галузі, молокопереробних підприємств, експертів, представників влади тощо.

Проведення Молочного конгресу – це неймовірна  можливість  отримання досвіду, спілкування з друзями й колегами, професійними фахівцями, прослуховування цікавих доповідей і перегляд презентацій та виставкових

стендів.

Компанія «УКРВЕТ» прийняла активну участь у Х ювілейному міжнародному Молочному конгресі!

Дуже приємним фактом було те, що виставковий стенд компанії «УКРВЕТ» відвідала надзвичайно велика кількість власників і директорів господарств, спеціалістів ветеринарної медицини та зоотехнічної служби тваринницьких комплексів. Усіх приваблював дуже широкий асортимент зооветеринарної продукції та інвентарю  без яких неможливе досконале ведення тваринницької галузі на сучасному високотехнологічному рівні. Особливим попитом користувалося обладнання для ультразвукової діагностики акушерських та великої рогатої худоби.

Компанія «УКРВЕТ» приносить щиру подяку всім партнерам та відвідувачам стенду!