Корзина
161 отзыв
Категории
Оборудование и инструменты для свиноводства
Оборудование и инструменты для скотоводства
+380
93
426-45-45
Лайф
+380
96
426-45-45
Київстар
+380
50
414-11-22
МТС
+380
68
454-11-22
Київстар
+380
44
502-55-45
Пн-Пт: 09.00 -18.00
ТОВ "УКРВЕТ"
ТОВ "УКРВЕТ"
03127 Украина Киев ул. Сеченова, 7А
Карта

Система для ультразвукових досліджень нового покоління DC-70, Mindray

31.10.14

Система для ультразвукових досліджень нового покоління DC-70, Mindray

Компанія Mindray оголосила про офіційне виведення на міжнародний ринок системи для ультразвукових досліджень нового покоління DC-70. Система буде вперше представлена ​​на виставці ISUOG в Барселоні 14-17 вересня. Вихід на ринок США та Європи запланований на початок 2015 року. 

Передбачається, що система DC-70 стане однією з найбільш ефективних моделей в середньому ціновому сегменті. Вона поєднує різноманітний і потужний діагностичний інструментарій з дуже зручним для користувача інтерфейсом з сенсорним екраном, що розпізнає користувальницькі жести. Це забезпечує точну діагностику і високу ефективність поряд з зразковою турботою про пацієнта і максимальним комфортом в процесі сканування. 

«Система DC-70 успадкувала технологічні нововведення від систем DC8 і M9 і забезпечує чудову якість зображення для системи середнього сегменту», - заявила Сара Лі, генеральний директор підрозділу Medical Imaging System. «Більш того, в результаті постійного прагнення до поліпшення ефективності сканування, система DC-70 отримала унікальний ергономічний дизайн та інтуїтивні елементи користувальницького інтерфейсу, такі як сенсорний екран. Все це робить DC-70 найбільш ефективною системою для роботи в складних умовах, типових для сучасних клінік». 

Висока якість зображення є першорядним для точності ультразвукового діагностування. Ультразвукова система DC-70 не тільки відповідає цьому критерію, але має і ряд інших переваг. 

   Унікальна сенсорна система надає для фахівців більше можливостей, ніж будь-коли. Тепер можна проводити дослідження надзвичайно швидко і просто за допомогою виключно зручного інтерфейсу, виводячи на перше місце турботу про пацієнта. За допомогою мультисенсорного екрану з діагоналлю 10,4 дюйма, що розпізнає жестові торкання, можна прибирати зображення з екрану і повертати його назад, перегортати зображення змахуванням, міняти масштаб, вимірювати зображення і включати певні функції попередньо налаштованими жестами. Ясність представлення даних, отримана в результаті застосування в системі передових технологій HR Flow і Ехо Підвищення, допомагає виявляти відхилення і невеликі патології з найвищою в класі ефективністю. Завдяки вдосконаленим технологіям, таким як iLive і Natural Touch Еластографія, система DC-70 забезпечує більшу достовірність діагнозу і універсальність в великому діапазоні областей застосування. 

Прості у використанні інструменти, що включають набори програм з автоматичними функціями, допомагають скоротити час сканування і поліпшити ефективність, підвищуючи при цьому рівень турботи про пацієнта. Універсальне рішення з функцією MedTouch дозволяє фахівцеві ефективніше управляти ультразвуковим пристроєм, отримувати доступ до даних пацієнта та вбудованим програмам навчання за допомогою будь-якого смарт-пристрою Android.